Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет16112018

Брой 221, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.73144 BGN1 GBP = 2.24684 BGN1 CHF = 1.71639 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Жестоко убийство на водеща на телевизия в Русе

Жестоко убийство на водеща на телевизия в Русе

Жестоко убийство на водеща на телевизия в Русе

Криминалисти с дълъг стаж казват, че не помнят в Русе да е имало такова брутално престъпление

Полицията в Русе разследва жестокото убийство на 30-годишната Виктория Маринова – административен директор и водеща в русенската телевизия TVN. По данни на местния портал Rusemedia убийството е било придружено с изнасилване и жесток побой. За случая потвърди комисар Теодор Атанасов – директор на ОД на МВР в Русе. Сигналът за престъплението е подаден във Второ РПУ в града около 14:20 часа. Според източници на „Нова телевизия” тялото е открито в събота в труднодостъпен район. Намерено е в храсти, близо до река Дунав. Разпознаването на жертвата е станало късно преди ден. Криминалисти с дълъг стаж казват, че не помнят в Русе да е имало такова брутално престъпление. Полицията работи по няколко версии, но няма данни убийството да е свързано с работата на Маринова. Убитата по жесток начин тв шефка е била сред изявените в града в социалните дейности, коментира Епицентър. Тя от години се занимавала с благотворителни каузи, насочени към деца от социално слаби семейства, за които събирала пари, учебници и дрехи.

Колегите й от русенската телевизия недоумяват кой би посегнал на Виктория, която винаги била усмихната и позитивна. От скоро тя е водила и разследващо предаване в медията, от което е качила клипове в профила си във „Фейсбук”. От профила на жената в социалната мрежа стана ясно, че освен каузите тя имала и екстремно хоби — парапланеризъм. Убийството е придружено с изнасилване и жесток побой, вследствие на който жената е обезобразена и задушена.

България

Икономика

Култура

Представят новата книга на Тодор Коруев

Представят новата книга на Тодор Коруев

Новата книга на Тодор Коруев „Още животописи“ (Издателство „Захарий Стоянов“) ще бъде представена на 19 ноември (понеделник) от 17.30 ч. в л…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Бербо сподели какво мисли за това - дали е готов за ново предизвикателство

“Аз имам много амбиции, свързани с различни неща. Да ръководиш цел…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие