Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет16112018

Брой 221, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.73144 BGN1 GBP = 2.24684 BGN1 CHF = 1.71639 BGN
Back Вие сте тук:Начало Икономика (2) ОБЯВА ЗА КОНКУРС - СТРОИТЕЛСТВО

ОБЯВА ЗА КОНКУРС - СТРОИТЕЛСТВО

БЪЛГАРСКА СВОБОДНА МЕДИЯ ЕООД обявява конкурс за: “Извършване на ремонтни и строителни дейности на помещения в сградата Хладилния завод – София, Индустриална 11, за студиен комплекс на „Българска свободна телевизия” по изготвен проект. Кратко описание: в рамките на възлаганата поръчка следва да бъдат изпълнени СМР дейности, включващи: • Демонтажни работи-пробиване на отвори в тухлена стена,демонтаж частично на настилка,изравняване на настилка,очукване на стени за нови монтажи,пробиване отвори в стоманобетонни подови конструкции,тавани и шайби,демонтаж на съществуваща ел.инсталация,обработка на таванни плоскости-запечатване с алкиден лак,пренасяне на строителни отпадъци на депо. • Нови строителни работи-изготвяне на звукова преграда по северна фасада , оформяне на звукоизолирана евакуационна врата с паник брава,залагане основа на конструкция и изработка и монтаж на метална конструкция за второ ниво/режисьорна апаратна/,основни /кафезни / конструкции за студио1 и студио 2 и кабини на,оформяне на шлюзови врати в студията, акустични стени и тавани в студия,изолация около специални инсталации,подове в студиа и канцеларии,преградни стени от гипскартон — обработени за канцеларии, витрини за канцеларии/като преградни стени/,вътрешни врати,оформяне на гримьорна с ВиК и стени, растерен таван над редакционни помещения. • Инженеринг – по време на строителството, гаранционни условия за изпълнение на строително-монтажни работи (СМР). Срок за заявяване на интерес за участие в конкурса до 18 октомври 2018 год.e –mail& За допълнителна информация тел. 0875159063

България

Култура

Представят новата книга на Тодор Коруев

Представят новата книга на Тодор Коруев

Новата книга на Тодор Коруев „Още животописи“ (Издателство „Захарий Стоянов“) ще бъде представена на 19 ноември (понеделник) от 17.30 ч. в л…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Бербо сподели какво мисли за това - дали е готов за ново предизвикателство

“Аз имам много амбиции, свързани с различни неща. Да ръководиш цел…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие