Валута: 1 USD = 1.72381 BGN1 GBP = 2.16989 BGN1 CHF = 1.73297 BGN
Back Вие сте тук:Начало Начална ЦСКА с оферта към Ювентус

ЦСКА с оферта към Ювентус

Италианският журналист Джанлука ди Марцио съобщи, че ръководството на ЦСКА е изпратило примамлива оферта до Ювентус за нападателя Стефано Белтраме.

От 2013 година насам той е даван под наем в редица отбори, като за последно бе част от холандския Го Ахед Ийгълс, където вкара пет гола в 32 мача за първенство.

През това лято, Белтраме бе част от групата на Ювентус за контролите в САЩ от “International Champions Cup“.

Стефано има записани минути и за националните гарнитури на Италия до 18, 19 и 20 години.

Спорт

Ливърпул ликува на “Анфийлд“ и изхвърли Наполи

Ливърпул победи гостуващия Наполи с 1:0 в последния им мач от група “C“ и като втори в крайното класиране продължава към 1/8-финалите на…