Брой 162, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76471 BGN ↑ 1 GBP = 2.14573 BGN ↑ 1 CHF = 1.79352 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Начална Привикват играчите и треньорите на ЦСКА

Привикват играчите и треньорите на ЦСКА

Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов призна, че нулевото равенство с Титоград в срещата реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа ще има последствия. Играчите и треньорите ще бъдат привикани за сериозни разговори. Стоилов изрази недоволството си от слабото представяне на „червените“ в Подгорица. “Ще трябва да проведем сериозни разговори с треньорите и играчите. Този мач беше протоколен, но все пак трябваше да вземем победата, за да трупаме коефициент.Не бива да търсим оправдания, този отбор трябваше да го победим два пъти“, обяви Стоилов.

„Тиаго получи почивка и затова беше извън групата. Селекцията при нас е завършена. Само на една позиция може да реагираме, ако излезе нещо качествено“, призна главният мениджър на „червените“.

ЦСКА елиминира черногорския Титоград след безлично 0:0 на реванша в Подгорица. Българският тим победи с 4:0 в първата среща и се класира за следващия етап, в който го очаква хърватският Осиек.

Заради наказани и контузени играчи, треньорът Добромир Митов направи промени в състава си. Извън титулярите останаха Стойчо Атанасов, Томаш, Тиаго, Пинто и Али Соу, а на техните места започнаха Бикел, Бодуров, Антов, Малинов и Тони Уот. Играта през първото полувреме бе равностойна, а ЦСКА не създаде нито едно сериозно положение за гол.

„Армейците“ бяха далеч по-активни след почивката и имаха повече шансове да стигнат до победен гол. В 63-ата минута играчите на Добромир Митов изтърваха най-сериозното си положение за гол. Евандро нахлу отляво в наказателното поле след двойно подаване с Жеферсон и пусна топката покрай стража Иванович, но тя не посети мрежата на домакините, а мина встрани от вратата. До края на мача неточни удари отправиха Тони Уот и Рубен Пинто.