Брой 98, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.7441 BGN1 GBP = 2.26034 BGN1 CHF = 1.79368 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Гълъбинов с 84 минути срещу бившия си отбор

Гълъбинов с 84 минути срещу бившия си отбор

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра 84 минути за Новара при равенството 1:1 в гостуването на бившия си тим Авелино в мач от 31-ия кръг на Серия “Б“. Родният национал отново бе титуляр, като получи жълт картон през първата част. Неговият партньор в атака Федерико Македа бе точен за северняците в 10-ата минута.

Втората част домакините стигнаха до 1:1 с гол от дузпа на Ардемани в 77-ата минута. Точката е 45-а за Новара, а отборът остана на осмо място. Авелино с 37 заема 13-та позиция.

Италианският гранд Милан победи с 1:0 на Дженоа в среща от 29-ия кръг в Серия „А”. Успехът дойде след гол на Матиас Фернадес в 34-ата минута, като това беше първо попадение на чилиеца за “росонерите“. Така Милан остана в битката за място в евротурнирите.

Торино завърши 2:2 с гостуващия Интер в друга среща от кръга. „Нерадзурите” поведоха в Торино с гол на Жофри Кондогбия (27), но „биковете” изравниха още преди почивката чрез Даниеле Басели (33).

Домакините направиха пълен обрат с гола на Африе Акуа (59). Радостта им обаче бе кратка, тъй като Интер веднага се хвърли в атаки и изравни с попадение на Антонио Кандрева (62).

Потребителите да внимават с новите тарифни планове при отпадането на роуминга в ЕС

Отпадането на роуминга в Евросъюза не би трябвало да се отрази върху тарифите, на които потребителите разговарят, “но е възможно някой да се…