Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Нед24062018

Брой 122, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.69512 BGN1 GBP = 2.23856 BGN1 CHF = 1.70131 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ивайло Петев възмутен от Динамо

Ивайло Петев възмутен от Динамо

Ивайло Петев не остана длъжен на вече бив­шите си работодатели от Динамо (Заг­реб) и оплю сериозно в хър­ват­с­ките медии случ­ващото се в лагера на “мод­рите“. Кмета недоумява защо е бил увол­нен, допъл­вайки че на “Мак­симир“ изобщо не се работи така, както подобава за един бал­кан­ски гранд.

“Нищо от случилото се тази сед­мица не беше корек­тно. Нищо! Ако искаха да ме увол­нят, можеха да го нап­равят след края на миналия сезон или преди началото на под­готов­ката. Това е пълна катас­т­рофа, няма никакъв смисъл! Когато загубихме финала за Купата на Хър­ватия, имах някакви оферти от други клубове и пред­полагам, че те са се интересували от мен, защото тогава са си мис­лели, че повече няма да съм треньор на Динамо. Един нор­мален, един голям клуб не работи така.”, заяви Петев пред “Ютарни лист“.

България

Икономика

Култура

Пос­рещ­нахме Бога – Слънце с орфически ритуал

С танц на жриците, след­ван от ритуално факелно шес­т­вие до светилището на богинята Кибела на Зайчи връх, премина пос­рещането на Бога — Слънце…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Дочакахме и чума да мори овцете

Дочакахме и чума да мори овцете

Близо 320 хиляди птици пък ще бъдат унищожени заради грипа, установен във ферма край Добрич

За първи път у нас е отк­рита чума по овцете.Болес…

Прочети още:

Loading...