Брой 183, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.62891 BGN1 GBP = 2.20549 BGN1 CHF = 1.696 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Пирин шокира Ботев

Пирин шокира Ботев

Ботев (Пд) загуби изненадващо у дома от Пирин с 0:1 в среща от първия кръг на елитната ни Първа лига. Мачът в Коматево се игра пред празни трибуни заради наказание на “канарчетата“, а победният гол за “орлетата“ реализира Димитър Благов в 79-та минута.

Треньорът на Ботев Николай Киров изрази разочарованието си след поражението и подчерта, че футболистите му са се отдали повече на емоции и нерви, а без публика трудно са се настроили за игра. „Лош старт, но от утре трябва да започнем да се готвим за мача в четвъртък. Използваме ротация в предни позиции още от миналата година, но как ще подходим в мача с Бейтар, ще го решим в следващите дни”, допълни наставникът на канарчетата”.