Брой 139, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.6688 BGN1 GBP = 2.21574 BGN1 CHF = 1.67222 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Наполи отпадна за Купата на Италия

Наполи отпадна за Купата на Италия

Водачът в класирането в Серия “А“ Наполи прик­лючи без­с­лавно учас­тието си в тур­нира за Купата на Италия. Неаполитан­ците загубиха с 1:2 от Аталанта на своя “Сан Паоло“ в двубой от чет­вър­т­финал­ната фаза на над­п­реварата.

Гос­тите взеха пред­нина от два гола чрез Тимоти Госенс в 50-ата и Алехан­дро Гомес в 81-ата минута, а Дрис Мер­тенс върна един гол за домакините в 84-ата минута, но силите на Наполи не стиг­наха за нищо повече.

В крайна сметка Аталанта удържа победата и напълно зас­лужено се класира за полуфинала в тур­нира. Там тимът от Бер­гамо ще срещне победителя от дер­бито между Ювен­тус и Торино. В другия полуфинал един срещу друг ще зас­танат съпер­никът на Лудогорец в Лига Европа – Милан, и Лацио. Финалис­тите ще бъдет определени в две срещи – на 31 януари и 28 фув­руари.

Скандал след скандал по проблемите на хората с увреждания

Скан­дал след скан­дал по проб­лемите на хората с увреж­дания

И Мая Манолова бясна на социалното ведомство, преписвали стари закони

Законоп­роек­тът за интег­рация на хората с увреж­дания, който под­готвя соц…

Протестът на овцевъди и козевъди се мести в София

Протес­тът на овцевъди и козевъди се мести в София

Тъй като не беше пос­тиг­нато споразумение с Минис­тер­с­тво на земеделието, храните и горите (МЗХГ) как сек­торът да бъде ком­пен­сиран от загубени…