Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон23042018

Брой 78, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.58894 BGN1 GBP = 2.23248 BGN1 CHF = 1.63394 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Антон Недялков: Не съм разочарован, че ще играя в САЩ

Антон Недялков: Не съм разочарован, че ще играя в САЩ

Антон Недялков: Не съм разочарован, че ще играя в САЩ

Христо Стоичков изигра положителна роля за моя трансфер в Америка, обяви националът

Бившият футболист на ЦСКА Антон Недялков даде интервю за клубния сайт на “червените“ няколко дни преди да отпътува за САЩ, където ще продължи кариерата си в отбора на Далас. Недялков обеща, че ако има възможност, някой ден отново ще се върне да играе за “червените“.

“Смесени чувства изпитвам. Все пак играх за един от най-добрите, да не кажа най-добрия отбор в България. Не ми е много приятно, че напускам сега, но така се случи. Дойде добра оферта, поговорихме с ръководството и решихме, че трябва да отида, за да надградя качествата си и да трупам още опит. Говорихме доста, в рамките на 2 седмици, опитаха се да ме задържат, но моето желание бе, ако има добра оферта, да я приема. Прецених, че е по-добре да отида някъде, където да поиграя, да трупам опит“, заяви Недялков.

“Не съм предполагал, че мога да имам кариера в САЩ. Мислел съм, че мога да отида на почивка. Искал съм да играя някъде в Европа. Не съм разочарован от решението си, надявам се да е добро. Рискувам, но се надявам да се получат нещата. Хората се опитват да развиват тима и мисля, че ще се получи добре. Все пак съм защитник, не би трябвало да ми е трудно“, каза още Антон Недялков за новия си клуб.

Христо Стоичков ми се обади, поздрави ме. Щом казва, че се е намесил, би трябвало да е изиграл добра роля“, сподели още бившият играч на “червените“.

“В съзнанието ми ще остане невероятната публика. Без нея нямаше да успеем да направим толкова неща през последните две години. Винаги настръхвам, когато чуя хората на стадиона, и съм си казвал, че трябва да дам максимума от себе си. Имам доста любими моменти. Особено когато съм побеждавал отбора на Левски. Когато сме ги били, това ми е било най-щастливото нещо. Радостен съм, че съм показал такава игра, че да мога, като изляза от терена, хората да са доволни и да ръкопляскат. Затова играеш, за да могат хората да оценят труда и качествата ти. Тренирам и играя от малък и по-опитните играчи са ми казвали — работи, за да ти се отплати трудът. Това е начинът — максимално себераздаване на тренировка, търпение и всичко ще си дойде на мястото. Никога не съм си мислел, че ще играя за ЦСКА, но когато стъпих на „Армията”, всичко се обърна. Ако мога да се върна след време, ще е най-невероятното нещо, което може да направя. Надявам се тази година да спечелят възможно най-много купи. ЦСКА ще остане в сърцето ми. На феновете ще кажа да не ме упрекват за решението, което съм взел. Пожелавам успешна година, шампионска титла и Купа на България“, завърши националът Антон Недялков.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Всеки пети българин не вярва на биопродуктите

Всеки пети българин не вярва на биопродуктите

Много често храни представяни за еко не отговарят на истината

20% от българите не вярват на биопродуктите. Въвеждането на термин за качество …

Прочети още:

Loading...