Брой 241, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.72002 BGN1 GBP = 2.17682 BGN1 CHF = 1.73282 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Хичо и Урал отново препънаха Спартак (Москва)

Хичо и Урал отново препънаха Спартак (Москва)

Спартак (Москва) и Урал завършиха 1:1 в първи мач от четвъртфиналите за Купата на Русия. Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов влезе като резерва за домакините в 65-ата минута, а Николай Димитров беше титуляр за тима от Екатеринбург, който отново доказа, че е много неприятен съперник за “червено-белите“. Софиан Хани даде преднина на Спартак в 48-ата минута, но в 67-ата Владимир Илин изравни и осигури отличен резултат на Урал преди реванша на 24 февруари догодина в Екатеринбург.

В началото на ноември “оранжевите“ обърнаха московския гранд на “Откритие Арена“, а Хичо отбеляза един от головете. В Москва българският национал отново беше сред основните заплахи за вратата на Александър Максименко. В 51-вата минута Димитров беше изведен сам срещу вратаря, но стреля в аут. Спартак не само не наложи финален натиск, но и имаше късмет, че не загуби, след като Ерик Бикфалви пропусна очи в очи с Максименко.

За Урал това беше последен мач за календарната година, а на Спартак предстои решителна битка с Виляреал в Лига Европа.

Няма тестове за АЧС! Държавата посочи коя фирма да ги достави за 1 395 916 лв. без обществена поръчка

В момента липсват диагностикуми за изследване на болестта Африканска чума по свинете (АЧС), обяви доц. д-р Емилия Радева Иванова, директор н…