Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет14122018

Брой 241, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.72002 BGN1 GBP = 2.17682 BGN1 CHF = 1.73282 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Георги Иванов: Изненадах се, че Петрович отива в ЦСКА

Георги Иванов: Изненадах се, че Петрович отива в ЦСКА

Георги Иванов: Изненадах се, че Петрович отива в ЦСКА

Люпко винаги ще бъде уважаван от всички левскари, твърди Гонзо

Бившият старши треньор на Левски Георги Иванов останал много разочарован от факта, че Люпко Петрович е приел да работи като консултант в ЦСКА. “Изненадах се, че отива в ЦСКА. Според мен нямаше нужда от тази работа. На стари години да си плюеш на авторитета… Без да го обиждам, много го уважавам. Той винаги ще бъде уважаван от всички левскари. Аз просто не бих постъпил така. Вижте, нормално е да се допускат загуби. Левски ще се оправи, трябва да се прояви търпение към треньора. “Синята“ публика заслужава да гледа силен отбор. Нормално е да има по-малко хора на стадионите. За мен тимът трябва да има солидна основа от футболисти, които да играят от по-дълго време в отбора и да са истински левскари”, заяви Гонзо в интервю за „Канал 3”.

Другото много важно нещо е липсата на лидер в сегашния отбор на Левски. Трябва човек, който да поведе отбора, да го избута на върха. Левски има дупки в селекцията. Не говоря за една-две. Трябват му 1314 класни играчи, от които всеки да може да поеме отговорност. Когато намерят това, тимът ще е там, където трябва. Харесвам всички българи в Левски. Не може да има 18 чужденци и трима българи. Добрият футболист е този, който може да издърпа отбора в тежко положение. Хората искат да виждат, дори Левски да не печели всеки мач, поне да играе красиво и всеки мач за победа. Това е в ЕГН-то на Левски”, смята бившият голмайстор на „сините”.

Не съм запознат с работата на Павел Колев. Той ми е приятел повече от 20 години и му пожелавам успех. Ако някой смята, че с неговото идване нещо ще се промени с магическа пръчка, много се бърка“, каза Георги Иванов пред “Канал 3“.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Няма тестове за АЧС! Държавата посочи коя фирма да ги достави за 1 395 916 лв. без обществена поръчка

Няма тестове за АЧС! Държавата посочи коя фирма да ги достави за 1 395 916 лв. без обществена поръчка

В момента липсват диагностикуми за изследване на болестта Африканска чума по свинете (АЧС), обяви доц. д-р Емилия Радева Иванова, директор н…

Прочети още:

Loading...