Нед08122019

Брой 234, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76296 BGN ↓ 1 GBP = 2.31541 BGN ↑ 1 CHF = 1.78387 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Монтана се издъни на “Огоста“ и сдаде второто място

Монтана се издъни на “Огоста“ и сдаде второто място

Отборът на Монтана завърши 2:2 като домакин на Ботев (Гълъбово) и вече заема третото място в подреждането на Втора лига. Футболистите на Стефан Генов имат равни точки с Арда (Кърджали), но заради по-лоши показатели в директните срещи се смъкнаха с едно място надолу. С три точки по-малко е ЦСКА 1948. Мачът се разви лошо за тима на Монтана, който игра с човек по-малко в 3/4 от игровото време. В 25-ата минута Борислав Стойчев получи червен картон и така бившият бранител на Левски и Берое остави домакините в числено намален състав.

В шестата минута Атанас Илиев откри резултата – 1:0. След почивката Джунейт Яшар изравни но в 71-ата минута Илиев изведе отново Монтана напред в резултата. Гостите от Гълъбово обаче казаха последната си дума в 89-ата минута, когато юношата на ЦСКА Рангел Абушев матира стража на Монтана Ивайло Василев за крайното 2:2.

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Скок на световните цени на храни, най-голямо е при месото и растителните масла Повишената цена на свинското месо в магазините се обяснява ка...