Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон22072019

Брой 138, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.74223 BGN ↓ 1 GBP = 2.18199 BGN ↑ 1 CHF = 1.77271 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Джени Суши се разплака, за да е по-драматично, разказа родният боксьор

Джени Суши се разплака, за да е по-драматично, разказа родният боксьор

Кубрат Пулев коментира в ефира на bTV санкцията, която Атлетическата комисия на щата Калифорния му наложи” „Всичко мина перфектно. Джени Суши се разплака и така искаше да е по-драматично. Не съм лишен от права точно за 6 месеца, защото ще има изслушване на 22 юли и тогава ще се реши дали ще продължа да се боксирам в САЩ. Трябва премина някакви тестове. Те са нещо по темата, което трябва да се мине. Много говорих пред комисията, на дълго и широко обясних какво се е случило, обясних нещата каквито бяха, обясних истината. Суши в някои моменти не отговаряше на въпросите на адвокатите и на комисията. Те й казаха, можеш ако искаш да не отговаряш, и тя не отговаряше, но един човек, когато казва истината, защо да не отговори. Но когато криеш и нещо завоалираш, естествено, не отговаряш. Казах, че съжалявам, извиних се, запознах се с нейната адвокатка, макар че не ми беше много приятно. Нямам лоши чувства, въпреки че ме атакуват. С Джени Суши не съм се разменил думи. Тя говореше, не мога да повярвам как директно казваше неща, които не бяха точно така. Много хора в залата се смееха, хора, които бяха присъствали там, хора свидетели, просто бяха в недоумение как може да говори такива неща. Хората си казаха истината, каквото беше, и смятат, че много неща от истината я спестиха. Ако бяха казали всичко, целият свят щеше да разбере много истини за нея.“

„Не знам още през каква програма ще премина в следващите 45 дни, оставам в САЩ да се подготвям. Имахме план да играя на 15 юни във Вегас, също така с Тайсън Фюри, но това няма да може да се осъществи, защото на 22 юли ще има ново изслушване“, завърши Кубрат Пулев.

България

Икономика

Култура

КОНЦЕРТ С ХАРАКТЕРНОТО МОНГОЛСКО ГЪРЛЕНО ПЕЕНЕ В ТЕАТЪР АЗАРЯН

Изпълнението е на музикалния ансамбъл „Чоор”, който пресъздава древните традиции на монголската култура

Възможно ли е човешкият глас да възпр...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Двама фермери работят земята в Лесово, другите 16 само чертаят

Двама фермери работят земята в Лесово, другите 16 само чертаят

Сегашната система на субсидиране силно изкривява агробизнеса в България и лишава от подкрепа тези, които действително се нуждаят от нея, каз...

Прочети още:

Loading...