Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон24062019

Брой 118, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.72838 BGN ↓ 1 GBP = 2.18712 BGN ↓ 1 CHF = 1.7609 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Валери Божинов още бил футболист на Левски

Валери Божинов още бил футболист на Левски

Валери Божинов още бил футболист на Левски

Тежка контузия ме извади от титулярния състав, твърди футболистът

Валери Божинов даде интервю за GONG.BG, в което разкри, че все още е футболист на Левски, тъй като не се е разбрал с изпълнителния директор на „сините” Павел Колев за разтрогване на контракта. Божинов пожела успех на любимия си клуб и заяви, че единственото нещо, за което съжалява за престоя си на “Герена“, е контузията, която е получил. Според футболиста именно травмата го е извадила от Левски. 33-годишният бивш национал сподели още, че го е болял кракът, но той си е мълчал и е стискал зъби.

“Все още съм футболист на Левски и затова още нямам представа къде ще продължа кариерата си. Имам договор с клуба, който не съм разтрогнал. Чакам да се видя с Павел Колев, за да се разберем. Не съм го коментирал до този момент, но имах тежка контузия, която ме извади от Левски. Всички знаехте за нея, но аз си мълчах колко неприятна е травмата ми. Въпреки това стисках зъби, за да може колкото се може по-бързо да се върна на терена“, заяви Божинов.

“Няма място за сръдни. Петър Хубчев така е преценил, така е направил. Все пак той е треньор и носи отговорността. Дойде при мен и беше искрен, като ми каза, че няма да разчита на мен. Казах, че приемам решението му. Познавам Павел Колев и Петър Хубчев и вярвам, че ще успеят. Хубчев е германски възпитаник. Трябва да му се даде време, за да може да наложи концепцията си“, добави бившият футболист на Ювентус.

“Единствено съжалявам, че се контузих и не успях да играя в повече мачове. Дойдох в Левски с една цел - да изградим колектив и постепенно да върнем отбора там, където му е мястото. Левски трябва да е шампион”, категоричен е Божинов.

“Най-важното сега е да се подготвя добре. На този етап никой не ме е търсил. Знаете, че баща ми е треньор на Ботев (Враца), играх в този отбор, но първо трябва да разтрогна договора с Левски. Ще ви дам пример с играчи като Мартин Камбуров и Георги Илиев, които и на 38 години играят успешно в Първа лига. Не се сърдя на Хубчев. Той преценява кои играчи ще му бъдат нужни. Един ден, ако аз стана треньор, ще се сблъскам със същите неща. Левски и голям клуб и им пожелавам успех“, завърши Божинов.

Икономика

За какво изхарчихте парите на държавата, господин Борисов?

За какво изхарчихте парите на държавата, господин Борисов?

Правителството изтегли нови 300 000 000 лева без да дава обяснения защо, нито за какво е прахосан излишъкът

На 19 юни 2019 г. Министерството ...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие

Къщите за гости – скъп подарък за скъпи хора

Къщите за гости – скъп подарък за скъпи хора

Няма особен смисъл в проверките на къщи за гости. Една-две може да изскочат като построени и употребявани за лично ползване, но всички други...

Прочети още:

Loading...