Брой 139, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.74394 BGN ↑ 1 GBP = 2.17392 BGN ↓ 1 CHF = 1.7769 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Лудогорец победи шампиона на Азербайджан

Лудогорец победи шампиона на Азербайджан

Лудогорец надигра с 2:0 азербайджанския шампион Карабах във втората си контрола на австрийска земя и запази стопроцентовия си актив в летните проверки. Марселиньо откри резултата в 17-ата минута, а Димо Бакалов оформи крайния резултат с попадение в 70-ата минута, което бе седмо за него в досегашните три контроли. Преди това разградчани победиха с 12:1 третодивизионния Надежда (Доброславци) и с 4:0 Триглав.

Силен мач за „орлите” изиграха три от новите попълнения - Икоко, Битон и Чибота, които започнаха в титулярния състав. Там място намери и младият Светослав Ковачев. След почивката пък се появиха още няколко млади футболисти от школата на тима като Йорданов, Доминик Янков, Ерол Дост и Керчев.

В началото на второто полувреме разградчани извършиха четири промени. На местата на Илиев, Икоко, Марселиньо и Чибота се появиха Ренан, Манолев, Йорданов и Лукоки. За шампиона на Азербайджан влезе националът на България Симеон Славчев.