Брой 133, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.73805 BGN ↑ 1 GBP = 2.17828 BGN ↑ 1 CHF = 1.76408 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Лампард не направи мечтания си дебют

Лампард не направи мечтания си дебют

Франк Лампард не успя да запише победа в първия си мач като мениджър на Челси. „Сините“ направиха 1:1 Бохемианс в първата си контрола от предсезонната подготовка в Ирландия. Миши Батшуай даде преднината на Челси още в осмата минута, но в 89-ата ирландците се добраха до изравнително попадение, реализирано от Ерик Молой.

Батшуай беше единственият нападател на Челси през първите 45 минута, като белгиецът остави добро впечатления с изявите си. Бакайоко и Гилмор пропуснаха двете най-добри възможности да удвоят преднината на лондончани през втората част. Така се стигна до 89-ата минута, когато Молой изравни резултата.

Следващата проверка на Челси е утре, а съперник ще е Сейнт Патрик Атлетик.