Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб24082019

Брой 162, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76471 BGN ↑ 1 GBP = 2.14573 BGN ↑ 1 CHF = 1.79352 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Етър препъна и Левски

Етър препъна и Левски

Етър препъна и Левски

Треньорът на тима от Велико Търново Росен Кирилов доволен от спечелената точка

Етър и Левски завършиха 0:0 в двубой от втория кръг на еfbet Лига във Велико Търново. Домакините стартираха шампионата с 2:2 при гостуването на другия столичен гранд ЦСКА, а сега спряха и “сините“ у дома.

Треньорът на Левски Петър Хубчев заяви, че неговият тим е бил по-близо до трите точки. “Мисля, че към края на мача желаехме повече победата. Не ни достигна гол за пълен успех. Имахме достатъчно положения, но беше въпрос на майсторство да отбележим. Повече се интересувам от желанието и хъса да се победи, не само днес, но и по принцип. Има какво да се желае, но се видяха и добри неща. Към края имахме възможности да вземем мача. Ние се стремим да не използваме елементарните обяснения и оправдание с двубоя в Лига Европа. Това ще бъде бягане от отговорност. Аз лично не видях умора в играчите днес, след двубоя срещу Ружомберок“, каза Хубчев.

“В детайли не съм гледал следващия ни съперник в Лига Европа – кипърският АЕК, така че не мога да коментирам нищо освен, че трябва да сме мотивирани и свежи, за да дадем най-доброто от себе си“, завърши специалистът.

Левски гостува в Кипър този четвъртък в 18,30 часа българско време.

Наставникът на Етър Росен Кирилов бе доволен от точката спечелена от неговия тим срещу Левски на стадион “Ивайло”. Старши треньорът е на мнение, че “сините” са в по-добро състояние от ЦСКА, след като минаха двата мача на “виолетовите” срещу двата тима.

“Изключително тежък мач - Левски е един от грандовете в родния футбол. Те са в добър ритъм, така че мисля, че трябва да сме доволни от точката. Знаехме, че Левски са силни на контраатака и използвахме сгъстена защита. Понякога оставяхме пространства, а идеята беше да осъществяваме бърз преход, но не успяхме да използваме моментите си. На “Българска армия” срещу ЦСКА имахме повече ситуации. Левски е в по-добро състояние от тях в момента. Добро начало за нас на сезона. Искам да изглеждаме както бяхме в София през второто полувреме. Мисля, че не отстъпваме на Черно море, смятам, че имаме възможности да направим добър мач във Варна”, каза Кирилов.

Етър гостува на Черно море в среща от третия кръг на първенството в петък от 18,30 часа.

Икономика

Сателити, а не чиновници ще следят фермерите

Сателити, а не чиновници ще следят фермерите

Това е една от мерките за прозрачност на работата на администрацията и преодоляване на корупционните практики, казват от фонд „Земеделие”

Бъл...

Прочети още:

Loading...

Култура

Група „Ла Туна” ще пее в Пловдив

Група “Ла Туна“ от Университета от Алкала де Енарес, Мадрид, Испания съставена от 27 музиканта, ще изнесе безплатен концерт за пловдивчани и...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие