Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Нед15092019

Брой 177, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.78403 BGN ↑ 1 GBP = 2.19954 BGN ↑ 1 CHF = 1.79566 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Паулиньо: Не виждам проблем да бием ЦСКА и Лудогорец

Паулиньо: Не виждам проблем да бием ЦСКА и Лудогорец

Паулиньо: Не виждам проблем да бием ЦСКА и Лудогорец

Контузии ми попречиха да играя пълноценно през миналия сезон, заяви бразилската звезда на Левски

Футболистът на Левски Паулиньо, който отбеляза два гола на Витоша (Бистрица) в мач от първенството, спечели приза за футболист на шестия кръг в efbet Лига. Бразилецът смята, че „сините” нямат никакъв проблем да победят двата отбора най-големи съперници за първото място на неговия тим - Лудогорец и ЦСКА.

“Сега ни предстои двубой срещу Локомотив (Пд). Ще бъде сложен и труден мач за нас, но играем у дома и ще търсим трите точки. Именно заради това работим толкова сериозно тази седмица - за да търсим победа и да я постигнем. Целта ми е да вкарам възможно най-много голове и да помогна на терена, защото футболът е най-вече отборна игра. Достатъчно е да си тръгнем с три точки от срещата“, заяви Паулиньо.

“Петър Хубчев има големи изисквания към нас и иска да изцеди максимума от нашите възможности. Не ни оставя дори за миг да помислим, че може да не се раздаваме на 100 процента. Работим и вървим по правилния път. Срещу по-малките отбори трябва да печелим задължително, за да играем със спокойствие и самочувствие срещу големите. Не отстъпваме на ЦСКА и Лудогорец. Имаме много добри футболисти и можем да ги победим. Готови сме да победим всеки един от отборите на върха, не виждам никакъв проблем“, добави бразилското крило.

“Всички знаем, че на новите им трябва време, за да се сработим и именно това търсим в тренировките. Определено се усеща, че ставаме по-силен колектив. С всеки изминал мач ставаме по-постоянни и по-обиграни, което ще ни помогне в следващите кръгове“, продължи Паулиньо.

“Дали трансферът на Мариани ме стимулира? Винаги мисля за моята работа и това, което правя тук в Левски. Вярвам в съдбата и в това, че Господ е начертал път за всеки. Пожелавам успех на Давиде, а аз съм съсредоточен върху Левски. Другото - каквото Господ покаже. Миналият сезон беше труден, заради контузиите, които получавах. Връщах се на терена и се контузвах отново. Това беше много трудно за мен. Този път обаче направих добра подготовка и се старая в тренировките. Най-важното е да помагам на отбора“, завърши Паулиньо.

Икономика

Култура

Свят

Земеделие