Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб07122019

Брой 234, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76296 BGN ↓ 1 GBP = 2.31541 BGN ↑ 1 CHF = 1.78387 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Треньорът на Етър не издържа и хвърли оставка

Треньорът на Етър не издържа и хвърли оставка

Росен Кирилов подава оставка като старши треньор на Етър. Новината съобщи 46-годишният специалист пред “Велико Търново спорт”. “Желанието ми е да си тръгна, мисля че ситуацията стана такава, че има нужда от промяна. Както вече споделих, има неяснота и напрежение в клуба. Аз винаги съм бил боец, но не искам да обирам негативите”, коментира Росен Кирилов.

Специалистът сподели, че не вярва някой от футболистите да не се е влагал на терена заради треньорска смяна. “Не вярвам, че някой нарочно няма да играе. Просто има огромно напрежение и върху играчите”, добави бившият национал.

Кирилов вече е разговарял с някои от членовете на клубната управа и ги е уведомил за решението си. В сряда ще се проведе заседание на Управителния съвет на Етър, на което ще се разгледат всички належащи въпроси, заявиха от клуба.

Икономика

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Скок на световните цени на храни, най-голямо е при месото и растителните масла Повишената цена на свинското месо в магазините се обяснява ка...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие