Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб07122019

Брой 234, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76296 BGN ↓ 1 GBP = 2.31541 BGN ↑ 1 CHF = 1.78387 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Бойчо Величков: Обвиниха ме, че аз съм сценарист на боя, а всъщност се опитах да го спра

Бойчо Величков: Обвиниха ме, че аз съм сценарист на боя, а всъщност се опитах да го спра

Бойчо Величков: Обвиниха ме, че аз съм сценарист на боя, а всъщност се опитах да го спра

Изпълнителният директор на Локомотив (София) Бойчо Величков изрази съжалението си от разигралите се неприятни сцени след мача на “железничарите” срещу Хебър. Двубоят завърши 3:3, след като гостите стигнаха до точката с попадение в последната минута. След срещата хора от делегацията на клуба от Пазарджик бяха нападнати и бити пред стадиона в квартал “Надежда”.

“Доста неприятен момент. В края на мача се получи напрежение между техни и наши фенове. Неприятни епитети - стигна се до спречкване. Явно цялата ситуация се е разиграла тук пред стадиона. Наистина имало е юмручен сблъсък, за който съжалявам. Иван Папазов (собственик на Хебър - б. р.) ме обвини, че аз съм сценаристът на тази ситуация. Разбирам го, че е афектиран - разбрах, че брат му е ударен. Горе имаше спречкване, но цялата случка се разиграла вън пред стадиона. Камери в ложите нямаме, но доколкото разбрах, човек с боксове е ударил брата на Папазов вън от стадиона. Аз се опитах да предотвратя ситуацията”, заяви Бойчо Величков.

Икономика

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Скок на световните цени на храни, най-голямо е при месото и растителните масла Повишената цена на свинското месо в магазините се обяснява ка...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Земеделие