Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт28012020

Брой 271, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.774 BGN ↑ 1 GBP = 2.31849 BGN ↓ 1 CHF = 1.82976 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Моят джоб е тънък, обяви собственикът на „смърфовете”

Моят джоб е тънък, обяви собственикът на „смърфовете”

Моят джоб е тънък, обяви собственикът на „смърфовете”

Ще дишаме във врата на Лудогорец до края на шампионата, закани се собственикът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски

Собственикът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски даде пресконференция преди дербито от 20-ия кръг на efbet Лига срещу Левски. Двубоят от 20-ия кръг е на 15 декември от 14,15 часа на стадиона в квартал „Лаута” в Пловдив. Силният човек в тима направи анализ на всичко най-интересно около “смърфовете“. Крушарски разкри, че Георги Илиев се отказва в края на тази година, докато е на върха, защото после не иска да бъде плют.

“Работата на треньора е безкомпромисна. Всичко в отбора минава през призмата на разговорите и по този начин се стигна до тези резултати. При него няма компромиси. Стига с тези финанси, Локомотив играе без пари. Моят джоб е тънък. При нас бюджетът е ясен. Стига сме говорили във футбола само за пари. В Локомотив (Пд) нещата са реални. Всеки си получава това, което дава. Не виждам един играч да струва, колкото един от Втора лига на Италия, Испания, а и от Аржентина“, започна бизнесменът.

“Нашето ниво се вдигна в мачовете от евротурнирите. Един отбор израства в такива двубои. Целта е да имаме повече такива срещи. Не знам дали сте правили статистика за головете на Локомотив, както и кой не е вкарал за тима. Аз не съм вкарал, защото не съм играл. Нямаме голмайстор. От нашите момчета и защитниците бележат. Алмейда има 4 гола от 10 мача. Езе има голове. Вратарят Мартин Луков няма, но сега ще му дам да бие дузпа, за да влезе в тази класация. Дано да е срещу Левски, защото там ще ми е най-приятно. Ще играем мъжки срещу тях“, добави още Крушарски.

“Има желание да привлечем двама футболисти, но ще мислим. Георги Илиев е категоричен, че си тръгва. Димитър Илиев има договор за още три години. Подписа го преди два месеца. Иска да си остане в Пловдив. Той каза, че не иска да ходи никъде. Ще има двама или трима нови. Ще има играч на мястото на Георги Илиев, ще има нападател и ще има нов играч на мястото на Езе“, коментира силният човек в Локомотив.

“Ще дишаме във врата на Лудогорец до края на шампионата. Разликата не е много“, завърши Крушарски.

България

Култура

Шарон Кам - специален гост на Софийска филхармония

Шарон Кам - специален гост на Софийска филхармония

Съзвездие от талантливи солисти ще зарадват ценителите на класическата музика

На 13-и февруари на сцената на зала “България“ ценителите на кл...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие