Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон27012020

Брой 270, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.77239 BGN ↑ 1 GBP = 2.31973 BGN ↑ 1 CHF = 1.82583 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Алберт Попов: Искам добър резултат и във Венген

Алберт Попов: Искам добър резултат и във Венген

Алберт Попов: Искам добър резултат и във Венген

Алберт Попов зае 13-о място в слалома от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в швейцарския зимен център Аделбоден. Българският скиор направи отлично спускане във втория манш и финишира трети. “Много съм доволен - специално от втория си резултат. Първият манш беше нареден трудно за моя стил. Но втория манш вратите бяха на по-късо разстояния и мисля, че това беше моето трасе. Програмата е много тежка - или караме ски, или пътуваме, но в крайна сметка всички излизат на старта и трябва да покажат най-доброто от себе си, така че стискаме зъби и продължаваме напред”, заяви Попов.

„Искам да направя два силни манша, за да мога да се придвижа възможно най-напред в класирането. Мисля, че карането ми е на ниво, просто трябва да повярвам още малко в себе си, да пусна ските и ще стане. Във Венген е доста подходящо за мен - през миналия сезон изхвърчах на десетата врата и нямах възможност да стигна до финала. Но мисля, че е трасе като за мен - тежко, стръмно, ледено, и се надявам, че ще има добро класиране”, сподели българският алпиец от Аделбоден.

България

Икономика

Loading...

Култура

Свят

Китай разработва ваксина от нов вид срещу коронавируса

Китай разработва ваксина от нов вид срещу коронавируса

Броят на заразените надхвърля 2000, налагат се нови мерки за ограничаване на заразата

Китайският Център за контрол и профилактика на заболява...

Прочети още:

Loading...

Земеделие