Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет21022020

Брой 289, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.81263 BGN ↑ 1 GBP = 2.33281 BGN ↓ 1 CHF = 1.84234 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ливърпул с реми срещу тим от трета дивизия

Ливърпул с реми срещу тим от трета дивизия

Ливърпул изтърва аванс от два гола и завърши 2:2 при визитата си на третодивизионния Шросбъри в 1/16-финална среща от турнира ФА Къп. Юрген Клоп направи 11 промени в състава и даде шанс на повече млади футболисти. Място сред титулярите намериха още възстановените Жоел Матип и Деян Ловрен, който изведе тима с капитанската лента.

След равенството двата тима ще трябва да преиграват на „Анфийлд“ и да излъчат 1/8-финалист.

Манчестър Юнайтед победи с 6:0 Транмиър за ФА Къп, а мениджърът Оле Гунар Солскяер използва случая, за да отвърне на критиците. “Не само в Транмиър се надяваха да направят изненада, имаше и доста други, които се надяваха това да се случи. Всички искаха да се провалим, но не ми пука. Не мога да си хабя нервите. Доволен съм от победата, но няма да се отпускам“, започна Солскяер.

“Много съм доволен от играчите и от начина, по който излязоха на терена. Играхме футбол така, както трябва да се играе, и се справихме впечатляващо, макар теренът да бе доста лош. Сега трябва да останем сплотени и да мислим за следващия мач. Трябва да запишем няколко победи и доброто настроение ще се завърне”, убеден е норвежецът.

Икономика

Коронавирусът удари и родния износ на вино

Коронавирусът удари и родния износ на вино

12 български контейнера с вино в момента чакат административно освобождаване за влизане на пазара в Китай

В момента българските винопроизводи...

Прочети още:

Loading...

Култура

СОФИЙСКИ САЛОН КУЛТУРА - ЛЕГЕ 10

КЛУБ “АРХИТЕКТИ“

ФЕДЕРАЦИЯ “КУЛТУРА И МЕДИИ“

КАНИ

НА ПРЕЗЕНТАЦИЯ И ДИСКУСИЯ

НА ТЕМА:

ГРАДОУСТРОЙСТВО

И АРХИТЕКТУРНА СРЕДА В СОФИЯ