Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Нед31052020

Брой 99, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77544 BGN ↓ 1 GBP = 2.17973 BGN ↓ 1 CHF = 1.83079 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) COVID-19 стопирал формата на ЦСКА

COVID-19 стопирал формата на ЦСКА

COVID-19 стопирал формата на ЦСКА

Треньорът на ЦСКА Милош Крушчич заяви пред сръбското издание “Хотспор, че отборът му точно влязъл във форма и първенството било прекратено, заради коронавируса. “Надяваме се, че в края на април ще се завърнем по терените. Директорът ми бе на гости преди малко. Имало е среща с федерацията, но нищо конкретно не е решено. Остават ни два мача, може и да няма плейофи, въпреки че нашето желание бе нещата да се решат в тях. Задържахме чужденците, а в България рано взеха необходимите мерки. Не е лесно да убиваш времето. Не можеш да следиш пряко състоянието на играчите, а бяхме хванали правилен ритъм. Записахме добри резултати, успяхме да се изравним с два отбора на второто място. Формата ни бе на ниво, но тогава дойде вирусът“, заяви каза Крушчич пред сръбското издание “Хотспорт“.

“С помощниците ми сме на хотел, където живеем, а играчите са по квартири. Стоя в стаята си, а когато ми омръзне, обикалям около хотела. По улиците и парковете е забранено за разходки. И в Сърбия по-рано трябваше да въведат такива мерки, за да се върнем към живота, като китайците“, каза още треньорът на ЦСКА.

“Лудогорец е шампион от осем години насам. Не виждам да настъпи промяна и с плейофите, силни са. Искаме да играем в Европа. Може да се класираме там и през Купата, където срещаме Ботев (Пловдив). Поставихме рекорд, като не пуснахме гол в 10 поредни мача. Успях да наложа и млад играч като Цветан Антов. В борбата сме и за двата трофея, но без футбол ще сме на загуба. Ще видим обаче какво ще се случи“, завърши сръбският треньор на ЦСКА.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Според регистъра, който се води от Агенцията за безопасност на храните, около 680-700 обекта са регистрирани като хлебопроизводители. Според...

Прочети още:

Loading...