Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет10072020

Брой 129, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.72441 BGN ↓ 1 GBP = 2.18151 BGN ↑ 1 CHF = 1.83922 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Марселиньо напуска Лудогорец, ще играе за друг български тим

Марселиньо напуска Лудогорец, ще играе за друг български тим

Марселиньо напуска Лудогорец, ще играе за друг български тим

Звездата на Лудогорец Марселиньо официално призна, че напуска отбора, след като не е стигнал до договорка за продължаването на договора с още една година. „ Водихме разговори. Не се разбрахме. Имах желание да остана още една година, да опитаме отново да играем в Шампионска лига, но това е положението. Благодарен съм на всички, с които работих през последните девет сезона. Договорът ми изтича на 30 юни. Ще видим къде ще продължа кариерата си“, заяви Марселиньо пред “Дспорт“.

Халфът допълни, че при пристигането си в България никога не е мислил да остава толкова дълго време в Лудогорец, но всичко, което се е случило е помогнало много за неговата кариера, а той също така е помогнал на отбора да постигне тези успехи.

„Ако трябва да съм честен в последните дни нямам разговори с нито един отбор. Трябва да призная, че един български клуб, на който няма да кажа името, беше говорил с мен още преди пандемията. Те поискаха разговори преди мача срещу Интер, но тогава им казах, че искам да се концентрирам върху срещите на моя тим в Европа, а и водех разговори с ръководството на Лудогорец. Не искам да назовавам името на отбора. Аз съм професионалист, обичам България, искам да играя за националния тим“, разказа бразилецът с български паспорт.

„Все още не съм говорил със селекционера Георги Дерменджиев дали той ще разчита на мен за националния отбор. През тази седмица искам да проведа такъв разговор, за да знам какво мисли той“, каза още Марселиньо, който се разделя с разградчани след девет години.

Според информацията 35-годишният футболист е заинтригуван да облече червената фланелка. Интерес към него има и новият член на efbet Лига ЦСКА 1948.

В събота вечер Марселиньо не игра за Лудогорец при убедителната победа с 6:1 над Локомотив (Пловдив), заради контузия на коляното.

България

Икономика

Loading...

Култура

Кинофестивалът във Венеция ще се проведе с промени

Кинофестивалът във Венеция ще се проведе с промени

Директорът на проявата Алберто Барбера изрази задоволството си, че форумът ще се проведе при минимално съкращаване на кинотворбите. Шоуто ще...

Прочети още:

Loading...

Свят

В Германия приеха стратегията за равенство между половете

В Германия приеха стратегията за равенство между половете

Ще се намалява разликата в трудовите възнаграждения на жените и мъжете

Германското правителство одобри планираната стратегия, която цели да н...

Прочети още:

Loading...

Земеделие