Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб11072020

Брой 129, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.72441 BGN ↓ 1 GBP = 2.18151 BGN ↑ 1 CHF = 1.83922 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Свят (2) Владимир Путин: Докато аз съм президент в Русия няма да има гей бракове!

Владимир Путин: Докато аз съм президент в Русия няма да има гей бракове!

Президентът Владимир Путин заяви в четвъртък, че Русия няма да узакони гей браковете, докато той е в Кремъл.

Той даде да се разбере, че няма да позволи традиционната представа за майка и баща да бъде подкопана от това, което той нарече “родител номер 1“ и „родител номер 2“.

“Що се отнася до “родител номер 1“ и “родител номер 2“, вече говорих публично за това и ще го повторя отново: стига да съм президент това няма да се случи. Ще има татко и майка“, каза Путин.

По време на своите две десетилетия на власт Путин се привързва плътно към Православната църква и се стреми да отдалечи Русия от либералните западни ценности, включително отношението към хомосексуалността и гъвкавостта на половете, пише “Ройтерс“ по темата. 

Той направи коментарите, докато се срещна с държавна комисия за обсъждане на промените в конституцията на Русия.

България

Икономика

Loading...

Култура

Кинофестивалът във Венеция ще се проведе с промени

Кинофестивалът във Венеция ще се проведе с промени

Директорът на проявата Алберто Барбера изрази задоволството си, че форумът ще се проведе при минимално съкращаване на кинотворбите. Шоуто ще...

Прочети още:

Loading...

Спорт

7 заразени в Локо Пд

Отборът на Локомотив Пловдив излезе с официална информация, в която извести колко са заразените от коронавирус в клуба. От резултатите става...

Прочети още:

Loading...

Земеделие