Вестник Земя

Коопмедия                    ЦКС
         НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

25 въпроса за Крим
Вестник Земя - първа страница

Брой 25, Година XXXIII

Back Вие сте тук:Начало България (2) Президентът гласува за модерна и просперираща България

Президентът гласува за модерна и просперираща България

Президентът гласува за модерна и просперираща България

Гласувах с надеж­дата на всички бъл­гари за по-добра, модерна, прос­перираща Бъл­гария. Това зависи от всички нас, заяви президен­тът Румен Радев след като упражни правото си на избор в столично училище. „Правител­с­т­вото е взело всички мерки и съм убеден, че изборите ще протекат спокойно. Бъл­гария е правова, демок­ратична дър­жава“, увери дър­жав­ният глава. Румен Радев изрази надежда, че след всички “прес­т­релки“ между пар­тиите и тежки обвинения, в крайна сметка те ще проявят разум и национална отговор­ност за бързо със­тавяне на правител­с­тво.“ Готов съм да извърша всички дей­ности, кон­сул­тации, връч­ване на ман­дат — зависи от волята и готов­ността на пар­тиите“, категоричен бе президен­тът. „Избирател­ната актив­ност е ангажимент на пар­тиите. Мисля че служеб­ното правител­с­тво съз­даде всички въз­можни условия така че който има желание, може да изрази своя вот“, поясни Румен Радев и добави, че след като мине денят на изборите всички ще чуят неговата ясна позиция за суверенитета и сигур­ността на Бъл­гария, Дър­жав­ният глава благодари на членовете на комисии и на полицаите, които осигуряват сигур­ността на избор­ния ден.

България

Икономика

Култура

Спорт

Свят

Земеделие

Доживяхме дрон да прогнозира зърнената реколта в Добруджа

Доживяхме дрон да прогнозира зърнената реколта в Добруджа

Представите за омазани в масло комбайнери и трактористи са в миналото, днес машините са компютъризирани и всичко се следи чрез GPS-координат...

Прочети още:

Loading...