Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт22092020

Брой 182, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.65286 BGN1 GBP = 2.14178 BGN1 CHF = 1.81499 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Кметът на Момчилград Сунай Хасан получи наградата “Smart City“

Кметът на Момчилград Сунай Хасан получи наградата “Smart City“

Кметът на Момчилград Сунай Хасан получи наградата “Smart City“

Кметът на община Мом­чил­г­рад получи наг­радата “Smart City“ в таз­годиш­ния национален кон­курс “Кмет на годината“, който се организира от пор­тала на бъл­гар­с­ките общини “Кмета БГ“ на специална церемония, проведена в Зала 6 на НДК в София. Тази наг­рада е за цялата община Мом­чил­г­рад — за всички жители и колегите от общин­ска админис­т­рация, заяви по време на церемонията Сунай Хасан. Той припомни, че това е втората национална наг­рада, която се присъжда на община Мом­чил­г­рад през пос­лед­ната сед­мица. Преди броени дни Сунай Хасан получи приза за “Динамично раз­виваща се община в туризма“ на Минис­тер­с­тво на туризма. Искам специално да благодаря на д-р Ахмед Доган, който 20 години ми оказва доверие и благодарение на него съм израсъл като политик и съм стиг­нал дотук. Аз няма да се кан­дидатирам за кмет на пред­с­тоящите избори. Независимо от това ще работя със всички сили, за да може новият кандидат-кмет на община Мом­чил­г­рад Илк­нур Кязим да спечели изборите“, каза още Сунай Хасан.

България

Икономика

Култура

Почина леген­дарен барабанист

Бив­шият барабанист на британ­с­ката рок­г­рупа “Юрая Хийп“ Лий Кър­с­лейк почина вчера на 74 години, предаде ТАСС, като цитира музикал­ното издание…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Свят

Земеделие

По стъпките на Алпийската коза в Сакар планина

По стъп­ките на Алпийс­ката коза в Сакар планина

Няма как на бъл­гар­с­кия пазар да се издър­жаш с такава ниска изкупна цена на яреш­кото месо и козето мляко, категоричен е д-р Бранимир Синапов

Д…

Прочети още:

Loading...