Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Чет24092020

Брой 183, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.67279 BGN1 GBP = 2.12856 BGN1 CHF = 1.81549 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Петрович не знае кой е собственик на Левски

Петрович не знае кой е собственик на Левски

Петрович не знае кой е собственик на Левски

Уморен съм, не мога да се боря с вятърни мелници, заяви 69-годишният сръбски специалист

Бив­шият нас­тав­ник на Лев­ски — Люпко Пет­рович, който напусна тима преди мача на „сините” с Берое, обяви пред сръб­с­ките медии, че не знае кой е соб­с­т­веник на тима от „Герена”. Треньорът допълва, че е напус­нал клуба, защото не може да се бори с вятърни мел­ници и се хвали, че е пос­тиг­нал чудо с Лев­ски, тъй като в момента тимът е преди Лудогорец в класирането на Първа лига, макар и с един изиг­ран мач повече. “Уморен съм, не мога да се боря с вятърни мел­ници, нямам повече енер­гия, за да го правя. Горд съм с работата си. Не е моя работа да говоря за това, но всеки в Бъл­гария знае, че съм нап­равил чудо. Не е нор­мално в тези условия да сме пред Лудогорец. Успехът дойде, защото съз­дадохме ком­пак­тен отбор, ние сме силни като цяло“, казва Пет­рович пред “Новости“.

След това Пет­рович е попитан ако резул­татите са по-добри, каква е причината да напус­нете клуба, той отговаря: “Положението в Лев­ски не е добро. Не е извес­тно кой е соб­с­т­веникът. Организацията е лоша. Феновете, които са като звез­дашите в Сър­бия, най-многобройни, очак­ват само победа. Изис­к­ванията са големи, а моята отговор­ност е най-голяма. Сега се очаква невъз­мож­ното и пов­тарям, че нямам повече сили да се боря с един милион проб­леми. Ще добавя, че когато дой­дох, казах, че се нуж­даем от пет до шест нови попъл­нения. От този списък нито един фут­болист не дойде. Подадох оставка преди мача с Берое, но казахме това след победата. Това стана пред над 40 жур­налисти, които тър­сеха грешки. Във всеки случай прек­ратяването на договора вече е в сила. Сега ще остана за извес­тно време в София и след това обратно към Бел­г­рад. Имам нужда от почивка и малко по-спокойна работа. Мога да бъда съвет­ник в някой клуб“, допълва носителят на КЕШ с Цър­вена звезда.

България

Икономика

Култура

Андрей Даниел и Вихрони Попнеделев с националната награда “Захари Зограф”

Андрей Даниел и Вихрони Попнеделев с националната награда “Захари Зограф”

Двама худож­ници ще получат национал­ната наг­рада за живопис “Захари Зог­раф“ през тази година – Анд­рей Даниел (пос­мър­тно) и Вих­рони Поп­неделев…

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Фермерите в Добруджа нямат пари за есенната сеитба

Фермерите в Добруджа нямат пари за есенната сеитба

Дори могъщи финансово фирми са изправени пред този проблем, не могат да си осигурят средства и прибягват до купа с пшеница

Земедел­с­ките стопа…

Прочети още:

Loading...