Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб15082020

Брой 154, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.65286 BGN1 GBP = 2.16418 BGN1 CHF = 1.81364 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Гришо слезе с две места в ранглистата

Гришо слезе с две места в ранглистата

Григор Димит­ров отс­тъпи с две позиции в светов­ната ран­г­листа на АТП и е много близо до изпадане от Топ 50. В момента хас­ков­лията заема 48-а позиция с 985 точки. Бъл­гаринът ще учас­тва на тур­нира от сериите Мас­търс 1000 в Рим, който започна вчера. Първи негов против­ник на син­гъл ще бъде Ян-Ленард Щруф от Гер­мания.

Лидер в светов­ната ран­г­листа остана Новак Джокович с 12 115 точки. Сър­бинът пос­тигна поред­ния си успех като на финала на Мас­търса в Мад­рид победи в два сета Стефанос Циципас (Гър­ция). “Много съм доволен. След полуфиналите казах, че тази победа е много важна за самочув­с­т­вието ми. След тур­нира в Авс­т­ралия показах не най-добрата игра, така че исках да нап­равя този ход. Започ­нах добре, не загубих сет за целия тур­нир — показах най-добрия тенис. Циципас е много талан­т­лив, той отс­т­рани Рафа Надал. Мачът им завърши след полунощ. Легна много късно и аз видях, че в движението той вече не е тол­кова динамичен, кол­кото срещу Надал, очевидно само заради продъл­жител­ния мач. Той нап­рави невероятна сед­мица, а за мен това е голяма победа. Сега искам да продължа успеш­ната серията в Рим“, заяви Новак Джокович.

България

Икономика

Култура

Свят

Демонстрациите в Беларус не стихват пети пореден ден

Демон­с­т­рациите в Беларус не стих­ват пети пореден ден

7000 души са задържани от неделя 0 “Комерсант“: Страната се раздели на арестуващи и арестувани

Демон­с­т­рациите в Беларус продъл­жават вече …

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Loading...