Нед25102020

Брой 205, Година XXXI

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Изгониха наш национал в голова битка

Изгониха наш национал в голова битка

Бъл­гар­с­кият защит­ник на Академия Пуш­каш Камен Хаджиев получи чер­вен кар­тон в мача между на неговия тим и Диош­дьор от 19-ия кръг на унгар­с­кото фут­болно пър­вен­с­тво. Срещата завърши 2:2, а бив­шият бранител на Берое беше изгонен в 68-ата минута за два жълти кар­тона.

До почив­ката нямаше голове, но Академия Пуш­каш поведе в 49-ата минута с попадение на Йосип Кнежевич. Бенце Ислай изравни в 58-ата минута от дузпа, след което съпер­ниците си раз­мениха по още един гол. За Диош­дьор точен беше Габор Мол­нар (69), а Лайош Хегедюш донесе точ­ката на Академия Пуш­каш в добавеното време.

Георги Миланов не влезе в игра за МОЛ Фехер­вар при гос­туването на Деб­рецен (1:1). Род­ният халф остана на пей­ката, а титуляр за домакините беше бив­шият нападател на Лев­ски Бабатунде Адени­джи. Армин Ходжич откри за МОЛ Фехер­вар в 27-ата минута, а Адам Боди изравни от дузпа в 81-ата.

Лидер в класирането е Ферен­ц­варош, след­ван от МОЛ Фехер­вар и Мезьокьовешд-Жори. Академия Пуш­каш е на чет­върто място.

Н. Василев: Бюджет 2021 е най-популисткият от въвеждането на валутния борд

Бюджет 2021 е най-популисткият от въвеж­дането на валут­ния борд досега. Раз­дават се милиарди, но без да има нуж­ното пок­ритие от приходи, и то…