Брой 182, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.65931 BGN1 GBP = 2.135 BGN1 CHF = 1.81752 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Бодуров дебютира с мач в Багдад

Бодуров дебютира с мач в Багдад

Бъл­гар­с­кият национал и дос­корошен капитан на ЦСКА Николай Бодуров записа официален дебют за иран­с­кия клуб Естег­лал. Защит­никът игра цял мач в азиат­с­ката Шам­пион­ска лига за своя тим при равен­с­т­вото (1:1) като гост на Ал Шорта (Ирак).

Двубоят в Баг­дад не бе от най-привлекателните от към голови положения. В 24-ата минута Хусам от домакините си отбеляза автогол. Три минути след под­новяването на играта Фаез изравни от дузпа.

Срещата бе първа и за двата тима в груповата фаза на над­п­реварата. Другите съпер­ници са Ал Вахда (ОАЕ) и Ал Ахли (Саудит­ска Арабия).