Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт02032021

Брой 42, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Томас Тухел подписа с Челси

Томас Тухел подписа с Челси

Новият мени­джър на Челси Томас Тухел е изк­лючително щас­т­лив, че е получил доверието на ръковод­с­т­вото на клуба. 47-годишният бивш треньор на ПСЖ под­писа договор за година и половина и отдаде зас­луженото на пред­шес­т­веника си Франк Лам­пард и свър­шената от него работа. „Бих искал да благодаря на Челси за доверието в мен и моя екип. Всички ние уважаваме много работата на Франк Лам­пард и нас­лед­с­т­вото, което остави в Челси. В същото време нямам тър­пение да се срещна с новия си отбор и да се със­тезавам в най-вълнуващата лига във фут­бола. Благодарен съм, че сега съм част от семейс­т­вото на Челси — това е невероятно!“, сподели гер­манецът пред официал­ния сайт на клуба.

Никога не е лесно да смениш треньора в средата на сезона, но сме много щас­т­ливи да осигурим един от най-добрите европейски специалисти в лицето на Томас Тухел. Все още има за какво да играем и какво да пос­тиг­нем този сезон и след това. Привет­с­т­ваме Томас в клуба“, заяви пък дирек­торът на лон­дон­с­кия клуб Марина Гранов­с­кая.

България

Кмет и 3 балотажа за БСП, ГЕРБ спечели Мъглиж с натиск и менипулации

Кмет и 3 балотажа за БСП, ГЕРБ спечели Мъглиж с натиск и менипулации

В седем от дванадесетте населени места у нас, където на 28 фев­руари се проведоха час­тични избори за кмет, БСП учас­тва със свои кан­дидати. Ед…

Прочети още:

Loading...

Икономика

Култура

В Ямбол започва 22-ят Международен маскараден фестивал “Кукерландия“

От 12 до 14 март в Ямбол и в някои села на община Тун­джа ще се със­тои 22-ят Меж­дународен мас­караден фес­тивал “Кукер­лан­дия“ и Национал­ният ку…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие