Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 114, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Крушарски: Локомотив е набрал скорост, а спирачките са износени

Крушарски: Локомотив е набрал скорост, а спирачките са износени

Крушарски: Локомотив е набрал скорост, а спирачките са износени

Соб­с­т­веникът на Локомотив (Плов­див) Христо Крушар­ски бе категоричен след успеха над ЦСКА с 2:0, че отборът му може да победи всеки един, когото си поиска. “Това си е наша запазена марка. Мога да поз­д­равя мом­четата за геройс­кия мач и за това, което нап­равиха, това, което правят и това, което ще продъл­жат да правят. Локомотив е наб­рал скорост, а спирач­ките са износени. Няма как да над­с­качаме Стефка Кос­тадинова, ние вър­вим стъпало по стъпало. Ще понат­рупаме малко опит и ще вземем някой друг лев в евротур­нирите. Мен не трябва да ме питате за строител­с­т­вото. Не съм взел един лев от общината. Стадионът си го нап­равих аз. Имам си език, говоря си много и си имаме доверие в клуба. В Бъл­гария друг такъв отбор няма. Има ли по-добри от нас? Няма! Който си поис­каме, си го бием. Съдиите първо да се научат да свирят на гайда, след това да изнесат няколко кон­церта и след това да излязат да свирят на стадиона“, заяви Крушар­ски.

Локомотив (Пд) срази ЦСКА с 2:0 на “Лаута“ в среща от 30-ия кръг на Първа лига и дръпна с три точки на втората позиция пред “чер­вените“, които насоч­ват вниманието си към финала в тур­нира за Купата на Бъл­гария срещу Арда на 19 май. Капитанът Димитър Илиев (76-дузпа, 84) вкара и двата гола за “смър­фовете“, а “армей­ците“ не отп­равиха нито един точен удар в мача.

България

Икономика

Loading...

Култура

Свят

Дания обяви, че носенето на маски няма да е задължително

Дания обяви, че носенето на маски няма да е задължително

Индия регистрира световен рекорд по брой на смъртните случаи от COVID-19 за един ден

Дания обяви вчера пос­лед­ните етапи от плана си за отмяна…

Прочети още:

Loading...

Земеделие