Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 187, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Тодор Неделев бесен, хвърли капитанската лента

Тодор Неделев бесен, хвърли капитанската лента

Тодор Неделев бесен, хвърли капитанската лента

Капитанът на Ботев (Плов­див) Тодор Неделев напусна ядосан терена при победата с 2:1 над Арда от сед­мия кръг Първа лига. Националът на Бъл­гария изрази бурно недовол­с­т­вото си срещу решението на треньора Азрудин Вален­тич да го замени в 61-ата минута, когато на мяс­тото му се появи Филип Филипов. Неделев дори зах­върли капитан­с­ката лента на земята, а феновете освир­каха нас­тав­ника.

Двубоят бе официален дебют за Георги Чиликов начело на гос­тите от Кър­джали. Бив­шият нападател пое тима, след като Димитър Димит­ров напусна само няколко часа, след като бе пред­с­тавен за на старши треньор. Мар­киньос (9, 36) вкара и двата гола за “канар­четата“, които завър­шиха в намален със­тав след чер­вения кар­тон на Реда Рабей в 61-ата минута. В добавеното време и Пламен Крумов от гос­тите бе изгонен след втори жълт и чер­вен кар­тон, а голът за Арда реализира Тонис­лав Йор­данов (55).

“Решението да извадя Неделев е да го запазя за мача в петък, когато гос­туваме на Берое. Той има леки болежки от национал­ния тим. Това е тежко решение, хората могат да ме мразят за това, но аз не съм тук, за да се съоб­разявам с феновете“, заяви Вален­тич.

България

Икономика

Култура

Кенет Брана отличен с голямата награда в Торонто

Британ­с­кият филм “Бел­фаст“ спечели голямата наг­рада на 46-ия Меж­дународен фил­мов фес­тивал в Торонто.

Биог­рафична драма на британ­с­кия режисьор…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Торовите заводи спират работа заради скъпия газ

Торовите заводи спират работа заради скъпия газ

От януари 2022 г. токът за бита ще поскъпне поне с 50%, предвижда енергиен експерт

Ряз­кото пос­къп­ване на тока в Европа се дължи на новите цен…

Прочети още:

Loading...