Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 103, Година XXXIII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Само с млади не става, твърди Ивелин Попов

Само с млади не става, твърди Ивелин Попов

Бив­шият капитан на национал­ния отбор Ивелин Попов комен­тира, че не мисли за зав­ръщане в пред­с­тавител­ния ни тим. В интервю за БНТ фут­болис­тът на Сочи сподели, че причината за това е лип­сата на дос­татъчно комуникация между него и треньор­с­кия щаб начело с Ясен Пет­ров.

“Само един път са ми звънели, повече раз­говори не сме провеж­дали. Когато има интерес и от двете страни, нещата могат да се случат, но засега са в зас­той“, каза Попов.

34-годишният играч изрази мнението си, че гръб­накът на национал­ния отбор не бива да бъде изг­раден един­с­т­вено от млади футболисти.“Не става само с млади фут­болисти. Когато аз, Николай Михай­лов, Бодуров, Занев играхме в по-различно време, фут­болът беше по-различен тогава. Онова вълче време успя тогава да ни кали“, комен­тира Ивелин, който записа общо 90 мача с национал­ната фланелка.

Трик­рат­ният носител на наг­радата за “Фут­болист №1 на Бъл­гария“ говори и за това как се чув­с­тва в момента в Сочи. “В пос­лед­ните няколко мача бях на скамей­ката, онзи ден влязох за 2 минути срещу ЦСКА (Мос­ква), но това са виж­данията на треньора, а аз съм професионалист. Най-важното е, че съм здрав. Нямам никакви оплак­вания от коляното след операцията“, завърши Ивелин Попов.

България

Икономика

ЕК върна Стратегическия план на България с 200 забележки

ЕК върна Стратегическия план на България с 200 забележки

Европейс­ката комисия върна Стратегичес­кия план на Бъл­гария с 200 забележки. Това обяви пред БНР заместник-министърът на земеделието Иван Хри…

Прочети още:

Loading...

Култура

Русенската опера представя “Севилският бръснар“

Русен­с­ката опера ще пред­с­тави “Севил­с­кият бръс­нар“ — от Росини, на 27 май в зала “Фил­хар­мония“. Режисьор е извес­т­ният оперен бас Орлин Анаст…

Прочети още:

Loading...

Свят

Руската централна банка опитва да спре ръста на рублата

Рус­ката цен­т­рална банка намали основ­ния лих­вен процент след извън­редно заседание, тъй като влас­тите се опит­ват да овладеят курса на руб­лата,…

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Loading...