Вестник Земя

Коопмедия                    ЦКС
         НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

25 въпроса за Крим
Вестник Земя - първа страница

Брой 185, Година XXXIII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Дебютантка отстрани Серина Уилямс от „Уимбълдън“

Дебютантка отстрани Серина Уилямс от „Уимбълдън“

Дебютантка отстрани Серина Уилямс от „Уимбълдън“

Серина Уилямс отпадна още пър­вия кръг на тур­нира от Големия шлем в Лон­дон по драматичен начин от малко извес­т­ната Хар­мъни Тан (Фран­ция) след 5:7, 6:1, 6:7(7). Макар и на 40 години, американ­ката прис­тигна в нас­т­роение и форма на „Уим­бъл­дън“. Родената в Париж през 1997 година тенисис­тка от азиат­ски произ­ход обаче я накара да си събере багажа.

Така 6-кратната победителка от Отк­ритото пър­вен­с­тво на Великоб­ритания бе изх­вър­лена на старта за втори пореден и общо трети път в кариерата си. “Много съм раз­въл­нувана! За първи път играя на “Уим­бъл­дън” и мога да кажа, че самата аз съм изненадана от себе си. След жребия бях малко уплашена, защото това е Серина Уилямс”, призна след двубоя Тан, която във втория кръг ще се изп­рави срещу Сара Сорибес Тормо.

България

Икономика

Култура

Северняшкият ансамбъл грабна сребърен приз в Южна Корея

Север­няш­кият ансам­бъл за народни песни и танци “Иван Вълев“ — Плевен е отличен със сребърен приз от меж­дународ­ния тан­цов кон­курс в Южна Коре…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие